internet radio stations luisteren voorbeelden

Rocket Broadcaster Pro versie nu met soundprocessing !

De makers van Rocket Broadcaster encoder hebben onlangs een update uitgebracht waarbij er een hele mooie functie is toegevoegd voor de gebruikers van de Pro versie. Bij de laatst uitgebrachte versie 1.4X heb je vanaf nu de mogelijkheid om soundprocessing aan je stream toe te voegen om je geluid beter te laten klinken en het output niveau goed binnen de perken te houden volgens de ITU BS.1770 Loudness norm.

Er is naast alle functies van deze al zeer al uitgebreide encoder het volgende toegevoegd:

  • AGC Automatic Gain Control
  • Multi band compressor
  • Peak limiter (Voorkom clipping en vervorming bij het afspelen met piekbeperking)
  • Loudness Metering (BS.1770 Loudness)
    Uiteraard hebben we deze nieuwe functies ook zelf getest ! Onze bevinden zijn goed. Het is een behoorlijke verbetering om je geluid mooi op één niveau te krijgen m.b.v. de nieuwe AGC en multibandcompressor. Echter missen we nog wel wat opties om het geluid voller en breder te laten klinken.

Volgens de ontwikkelaar komen er met een volgende update nog onderstaande mogelijkheden bij.

  • bass harmonic enhancer
  • high frequency exciter (vergelijkbaar met de legendarisch Aphex Aural Exciter)
    Hierdoor zal je geluid nog beter gaan klinken !

Rocket Broadcaster encoder heeft naast de betaalde Pro versie ook een gratis versie, deze is beperkt tot een maximale bitrate van 128kbps en bij deze versie kan je geen gebruik maken van soundprocessing.

Win een Rocket Broadcaster Pro Encoder licentie !
Goed nieuws ! We mogen van de ontwikkelaar een Pro versie weggeven t.w.v. $99

Wat moet je hier voor doen?!
Bij een nieuwe bestelling van minimaal 100 slots maak je kans op deze fantastische encoder.

Dat is alles !
Medio september maken we een winnaar bekend.

Rocket Broadcaster bied ook audio streaming server software aan zoals Icecast, zie hier voor meer informatie.